Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Tytuły z kategorii Książki o architekturze przeznaczone są zarówno dla specjalistów, jak i osób, które chcą rozszerzyć swoją wiedzę z tej dziedziny.

Architektura

na stronę

Książki o architekturze, które proponujemy, to pozycje zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Poruszają różne tematy - wyjaśniają zagadnienia z zakresu architektury i urbanistyki, opowiadają o największych światowych osiągnięciach architektonicznych, opisują konkretne projekty, np. sowieckie blokowiska, a także prezentują informacje na temat budynków zabytkowych.

W tej kategorii znajdują się nie tylko książki o architekturze przeznaczone dla specjalistów, ale też dla zwykłego czytelnika, zainteresowanego tą tematyką, który chciałby poszerzyć swoją wiedzę.

Oferowane przez nas książki o architekturze to pozycje wydane m.in. przez Centrum Architektury, Zupagrafikę, Universitas, Słowo/Obraz, Wysoki Zamek, Krytykę Polityczną, EMG i Arkady.