Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Zobacz zapowiedzi książkowe! Tutaj znajdziesz informacje o książkach, które lada moment pojawią się w ofercie naszej księgarni.

ZAPOWIEDZI

na stronę

Czekasz na nową książkę swojego ulubionego autora, a może szukasz pomysłu na prezent? Sprawdź zapowiedzi książkowe i dowiedz się, co niebawem pojawi się w naszej ofercie. Informacje o dacie premiery znajdziesz na podstronie konkretnej książki.

W kategorii Zapowiedzi prezentujemy książki różnych gatunków i z wielu wydawnictw. Mamy szeroki wybór bardzo różnorodnych tytułów z Polski i ze świata, zarówno dużych, popularnych wydawnictw, jak i tych nieco mniej znanych, ale - jak jesteśmy przekonani - nie mniej wartościowych: Pauza, Czarne,  Onepress, Aletheia, Więź, Vital, Kropka, Pasaże, Vesper, Relacja, LSW, Sensus, Nowa Baśń, Demart, Art Rage czy Wydawnictwo Literatka.