Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Literatura obyczajowa i romans - czyli książki o codziennym życiu, radościach i problemach - niezmiennie cieszy się popularnością. Zobacz, jakie książki z tej kategorii mamy w ofercie naszej księgarni!

Literatura obyczajowa i romans

na stronę

Literatura obyczajowa i romans to powieści, które opowiadają o zwykłych ludziach i codziennych problemach. Czasami pojawiają się w niej wątki z innych gatunków - powieści historycznych lub kryminalnych - ale w niewielkim stopniu. 

W naszej księgarni mamy książki obyczajowe zarówno polskich, jak i zagranicznych autorów. Choć ich akcja toczy się w różnych miejscach - Warszawie, Seattle, Björnstad - problemy, które poruszają, są uniwersalne.

Oferowane przez nas książki z literatury obyczajowej to pozycje wydane m.in. przez Świat Książki, Relację, Marginesy, Papierówkę, Lunę, Zwierciadło, Agorę i Poradnię K.