Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Książki o naukach ścisłych i przyrodniczych, które mamy w ofercie naszej księgarni, to pozycje kierowane zarówno do specjalistów, jak i pasjonatów.

Nauki ścisłe i przyrodnicze

na stronę

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą książek naukowych poświęconych naukom ścisłym i przyrodniczym. Każdy, kto chce poszerzyć swoją wiedzę, znajdzie tu coś dla siebie - specjaliści, studenci i pasjonaci.
Proponowane przez nas książki naukowe o przyrodzie i naukach ścisłych to pozycje poświęcone między innymi medycynie, biologii, informatyce, kognitywistyce, fizyce czy astronomii, napisane przez naukowców i dziennikarzy naukowych. Interesują Cię wirusy, ryby, a może globalne ocieplenie lub pochodzenie wszechświata? Sprawdź naszą ofertę - prawdopodobnie mamy tytuł, który porusza ten temat.
Oferowane przez nas książki zostały wydane m.in. przez Bo.Wiem, Copernicus, Czarną Owcę, Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego i Format.