Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Twoje hobby to szachy, szydełkowanie, a może piwowarstwo? Na każdy z tych tematów znajdziesz książki w naszej księgarni - i, oczywiście, na wiele więcej!

Rekreacja

na stronę

Książki o hobby to bardzo dobry pomysł na prezent - zarówno dla kogoś, jak i… dla siebie. Ponieważ mamy bogatą ofertę, jesteśmy pewni, że znajdziesz coś interesującego!
W naszej księgarni proponujemy tytuły poświęcone bardzo różnym hobby. Mamy książki między innymi na temat aikido, ceramiki, cosplay’a, fotografii, gier wideo, gry na gitarze, jogi, kolarstwa, mody, ogrodnictwa, piłki nożnej, piwowarstwa, podróży, psów, rysunku, samochodów, szachów, szydełkowania i teatru.
Oferujemy książki od takich wydawców jak Akademia Gambit, Relacja, Silva Rerum, Arkady, Wytwórnia, Vesper, SQN, Poligraf czy Penelopa - i wielu więcej.