Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Książki biograficzne, które proponujemy, opowiadają o życiu znanych osób, między innymi gwiazd sportu, polityków, aktorów, pisarzy, muzyków, naukowców i himalaistów.

Biografie i autobiografie

na stronę

Książki biograficzne niezmiennie cieszą się dużą popularnością - niemal każdy z nas lubi czytać o życiu ludzi znanych z mediów lub z kart historii.

Książki, które prezentujemy w tej kategorii, to przede wszystkim biografie i autobiografie mniej lub bardziej sławnych postaci - gwiazd kina i sportu, polityków, pisarzy, muzyków, artystów, himalaistów, podróżników, naukowców i filozofów.

Innym rodzajem proponowanych przez nas książek biograficznych są autobiografie osób, które opisują swoje niełatwe losy w takich państwach jak Arabia Saudyjska czy Korea Północna. W tej kategorii prezentujemy również biografie ludzi żyjących w trudnych wojennych czasach. 

Biografie i autobiografie dostępne w naszej ofercie to tytuły wydawane między innymi przez Post Factum, In Rock, Wielką Literę, Agorę, Czarne i Marginesy.