Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Książki o sztuce i kulturze to pozycje pozwalające poszerzyć swoją wiedzę na temat malarstwa, fotografii, filmu, muzyki, projektowania i nie tylko. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kultura i sztuka

na stronę

Książki o sztuce i kulturze, które są dostępne w naszej ofercie, to tytuły na temat rysunku, malarstwa, filmu, muzyki, śpiewu, projektowania przestrzennego, projektowania graficznego, user experience design, kaligrafii, sztuki nowych mediów, mody - i nie tylko.

W tej kategorii znajdują się również albumy z artystycznymi fotografiami czy też pozycje poświęcone konkretnym artystom, m.in. Leonardowi da Vinci, Banksy’emu, Krzysztofowi Pendereckiemu i Akradiusowi. Są to więc książki bardzo różnorodne, poświęcone praktycznie wszystkim aspektom kultury i sztuki.

Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą. Znajdziesz w niej książki o sztuce i kulturze od takich wydawców jak Karakter, Słowo/Obraz, Arkady, Silva Rerum, Marginesy, WBC, Narodowe Centrum Kultury czy Zachęta.