Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

W naszej księgarni mamy bogatą i interesującą ofertę dla wszystkich osób, które kochają poezję. Znajdziesz u nas zarówno poezję i poematy młodych poetów, jak i osób o uznanych nazwiskach.

Poezja

na stronę

Co to takiego poezja? Jak pisała poetka, niejedna chwiejna odpowiedź na to pytanie już padła. W naszej księgarni mamy zarówno tomiki wierszy Wisławy Szymborskiej, jak i innych znanych - i uznanych - poetów, takich jak Cyprian Kamil Norwid, Anna Świrszczyńska, Miron Białoszewski, Zbigniew Herbert, Julia Hartwig czy Marcin Świetlicki.
W kategorii Poezja znajdziesz również twórczość młodszych poetów, często jeszcze o nieznanych nazwiskach oraz autorów zagranicznych, między innymi Serhija Żadana, Emily Dickinson i Edgara Allana Poe. W ofercie mamy również wiersze dla dzieci.
Miłośnikom poezji proponujemy tomiki wydane między innymi przez takie wydawnictwa jak A5, PIW, Universitas, Vesper, Stowarzyszyszenie Pisarzy Polskich, Convivo, Mamiko czy Mocak.