Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

W dziale Książki podróżnicze znajdziesz mapy, przewodniki, albumy oraz reportaże i wspomnienia z podróży po Polsce i świecie.

Literatura podróżnicza

na stronę

Książki podróżnicze pokazują różnorodność świata, pobudzają wyobraźnię i pozwalają przenieść się do wyjątkowych miejsc na świecie - tych, które planujemy odwiedzić, ale też tych, które są trudniej osiągalne. Jeśli lubisz czytać o podróżach lub wędrówkach, zarówno bliskich, jak i dalekich, w kategorii Książki podróżnicze znajdziesz wiele pozycji, które prawdopodobnie cię zainteresują. Niektóre z nich opisują miasta, inne - dalekie kraje, a także ich mieszkańców, obyczaje, kulturę, religię i historię.

Literatura podróżnicza to nie tylko reportaże, relacje i wspomnienia z podróży do różnych zakątków świata. W tej kategorii znajdziesz też mapy, atlasy, leksykony, przewodniki turystyczne, albumy i inne publikacje, które są dla każdego podróżującego pomocą w planowaniu wycieczki oraz poruszaniu się po nowych miejscach.

W naszej ofercie mamy książki o podróżach wydane przez Sklep Podróżnika, Compass, Annapurnę, SQN, Ciekawe Miejsca, Wielką Literę, Agorę itd.