Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Kryminały i thrillery to książki, które pozwalają poczuć dreszczyk emocji. 

Kryminał, sensacja, thriller, horror

na stronę

Książki kryminalne cieszą się obecnie dużą popularnością i regularnie trafiają na listy bestsellerów. Nic dziwnego, skoro ich lektura pozwala wczuć się w rolę detektywa prowadzącego śledztwo i z dreszczykiem emocji próbować rozwikłać zagadkę kryminalną.

W naszej księgarni dostępne są zarówno powieści kryminalne, będące fikcją literacką, jak i pozycje z gatunku true crime, opisujące prawdziwe zbrodnie. W ofercie mamy również thrillery, czyli książki, których ważnym składnikiem jest element psychologiczny. Thrillery to lektury budzące niepokój, czasami nazywane również dreszczowcami. 

Miłośnikom literatury kryminalnej i thrillerów proponujemy szeroki wybór książek napisanych przez uznanych autorów polskich i zagranicznych, jak i tych mniej popularnych, ale nie mniej wartościowych. Są to pozycje wydane między innymi przez takie wydawnictwa jak Czarna Owca, Czarne, Albatros, Marginesy, Harde, Stara Szkoła, Białe Pióro czy Alegoria.