Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

W kategorii Książki o zdrowiu i urodzie znajdziesz poradniki, pomagające poszerzyć wiedzę medyczną i zadbać o dobre samopoczucie.

Zdrowie i uroda

na stronę

Książki o zdrowiu i urodzie, dostępne w naszej księgarni internetowej, to pozycje bardzo różnorodne. Są wśród nich poradniki zdrowotne, które podpowiadają, jak zwalczać rozmaite dolegliwości lub jak ustrzec się przed zachorowaniem, podręczniki wyjaśniające działanie ludzkiego organizmu czy opisujące choroby, poradniki pełne wskazówek, jak ćwiczyć lub jak dbać o urodę, a także pozycje psychologiczne na temat ludzkich emocji i zdrowia psychicznego.

W kategorii książek o zdrowiu i urodzie znajdą też coś dla siebie miłośnicy kulinariów, którzy chcieliby gotować zdrowo, sportowcy, chcący poszerzyć swoją wiedzę teoretyczną na temat dyscyplin sportowych czy anatomii oraz osoby zainteresowane historią, których na pewno zaciekawią książki z historii medycyny.

Wśród oferowanych przez nas książek o zdrowiu i urodzie znajdują się pozycje wydane przez Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego, Zwierciadło, Vital, Wielką Literę, Marginesy czy Czarną Owcę.