Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij
 

motyleksiazkowe.pl to księgarnia internetowa i dystrybutor książek z Warszawy.

Oferujemy tytuły od różnych wydawców - zarówno początkujących, jeszcze nieznanych, jak i tych bardziej popularnych. Specjalizujemy się jednak w niszowych wydawnictwach. Miłośnik książek znajdzie u nas pozycje z wielu gatunków, w tym literaturę piękną, obyczajową, książki dla dzieci i młodzieży, kryminały, fantastykę, książki popularnonaukowe oraz literaturę faktu. Proponujemy tytuły z niemal każdej dziedziny. Wybieramy ciekawe książki, nietuzinkowe i wyjątkowe.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej księgarni online. Hurtownia książek zlokalizowana jest w Warszawie i tu możliwy jest odbiór osobisty zamówień.

Zapewniamy również kompleksowe usługi logistyczne dla wydawców.

Beata Motyl

beata.motyl@motyleksiazkowe.pl



Obsługa logistyczna i współpraca

Marcin Frąckiewicz

marcin.frackiewicz@motyleksiazkowe.pl

magazyn@motyleksiazkowe.pl



Dystrybucja, propozycje współpracy

Dorota Rostkowska

dorota.rostkowska@motyleksiazkowe.pl



Reklamacje, zwroty

Małgorzata Glinka

Piotr Matuszewski

zwroty-reklamacje@motyleksiazkowe.pl



Promocja i Marketing

Facebook/Instagram

Agnieszka Kowalczuk

agnieszka.kowalczuk@motyleksiazkowe.pl

Oliwia Baryła

oliwia.baryla@motyleksiazkowe.pl



Realizacja dyspozycji wydawców

Patrycja Zdonek

Andrzej Piwoński

Łukasz Domalewski

Rafał Szotowicz

wysylka@motyleksiazkowe.pl



Zamówienia z hurtowni i księgarni

Anna Zaranek; Renata Mostowa, Agnieszka Kowalczuk,Marzena Olbryś

zamowienia@motyleksiazkowe.pl - anna.zaranek@motyleksiazkowe.pl

agnieszka.kowalczuk@motyleksiazkowe.pl;promocja@motyleksiazkowe.pl

renata.mostowa@motyleksiazkowe.pl 

marzena.olbrys@motyleksiazkowe.pl



Magazyn

Przemysław Sochaczewski

przemysław.sochaczewski@motyleksiazkowe.pl



Obsługa księgowa 

Anna Dylińska, Wioletta Średzińska

dystrybucja@motyleksiazkowe.pl - wiola.sredzinska@motyleksiazkowe.pl

faktury@motyleksiazkowe.pl - anna.dylinska@motyleksiazkowe.pl

Rozliczenia księgarń i hurtowni

Renata Mostowa

rozliczenia@motyleksiazkowe.pl

renata.mostowa@motyleksiazkowe.pl

motyleksiazkowe.pl Beata Motyl
01-219 Warszawa Zwrotnicza 6
NIP 957-009-51-43 REGON 142218861
tel.(22) 632 83 74, 728 977 801

www.motyleksiazkowe.pl