Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij
 

"Małe jest piękne i potrzebne" - tak napisano o nas w nominacji
do nagrody IKARA, a my staramy się to udowadniać każdego dnia.


Aby „…nieustająco chciało nam się chcieć…" to drugie ważne motto,
którym kierujemy się w naszej codziennej pracy.


Misją firmy motyleksiazkowe.pl jest dystrybucja małych, niszowych wydawnictw,ich profesjonalna obsługa
i wspieranie w rozwoju tak aby miały szansę zaistnieć obok  tych dużych i uznanych. Każdy Wydawca zaczyna
kiedyś od pierwszej książki i dopiero z czasem "rozwija skrzydła". Chcemy w tych wydarzeniach uczestniczyć

i pomagać na ile to możliwe, aby takie książki znalazły drogę do „swoich” ludzi.

Dzięki temu, że jesteśmy niewielką firmą rozumiemy jak ważne jest indywidualne podejście do każdego Wydawcy,
który powierza nam dystrybucję swoich publikacji.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy mają chęć zmierzyć się
z bardzo różnorodną i ciekawą ofertą książek, tworzonych z sercem i pasją.
W ramach działalności oferujemy również usługi magazynowe dla wydawnictw.
 

Dystrybucja, propozycje współpracy

Beata Motyl

mtm-motyl@wp.pl

beata.motyl@motyleksiazkowe.pl

 

Obsługa logistyczna i współpraca

Marcin Frąckiewicz

marcin.frackiewicz@motyleksiazkowe.pl

magazyn@motyleksiazkowe.pl

Reklamacje

Agnieszka Kowalczuk

zwroty-reklamacje@motyleksiazkowe.pl

 

Promocja i Marketing 

Anna Warchulska

promocja@motyleksiazkowe.pl

 

Zamówienia indywidualne 

Adam Grądzki

wysylka@motyleksiazkowe.pl

 

Zamówienia z hurtowni i księgarni

Anna Zaranek

zamowienia@motyleksiazkowe.pl

 

Magazyn

Piotr Matuszewski, Zbigniew Traczyk, Jacek Rudziński

piotr.matuszewski@motyleksiazkowe.pl

zbigniew.traczyk@motyleksiazkowe.pl

 

Obsługa księgowa 

Ewa Tokarczyk, Anna Dylińska

dystrybucja@motyleksiazkowe.pl

 

Rozliczenia

Łukasz Szulik

rozliczenia@motyleksiazkowe.pl

 

motyleksiazkowe.pl Beata Motyl
01-219 Warszawa Zwrotnicza 6
NIP 957-009-51-43 REGON 142218861
tel.(22) 632 83 74, 728 977 801

www.motyleksiazkowe.pl