Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij
 

"Małe jest piękne i potrzebne" - tak napisano o nas w nominacji
do nagrody IKARA, a my staramy się to udowadniać każdego dnia.


Aby „…nieustająco chciało nam się chcieć…" to drugie ważne motto,
którym kierujemy się w naszej codziennej pracy.


Misją firmy motyleksiazkowe.pl jest dystrybucja małych, niszowych wydawnictw oraz ich profesjonalna obsługa.
Wspieranie w rozwoju tak aby miały szansę zaistnieć obok  tych dużych i uznanych.
Każdy Wydawca zaczyna kiedyś od pierwszej książki i dopiero z czasem "rozwija skrzydła".
Chcemy w tych wydarzeniach uczestniczyć i pomagać na ile to możliwe, aby takie książki znalazły drogę do „swoich” czytelników.
Dzięki temu, że jesteśmy niewielką firmą rozumiemy jak ważne jest indywidualne podejście do każdego Wydawcy,
który powierza nam dystrybucję swoich publikacji.
Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy mają chęć zmierzyć się z bardzo różnorodną i ciekawą ofertą książek,
tworzonych z sercem i pasją.
W ramach działalności oferujemy również usługi magazynowe dla wydawnictw.
 

Beata Motyl

beata.motyl@motyleksiazkowe.pl



Obsługa logistyczna i współpraca

Marcin Frąckiewicz

marcin.frackiewicz@motyleksiazkowe.pl

magazyn@motyleksiazkowe.pl



Dystrybucja, propozycje współpracy

Dorota Rostkowska

dorota.rostkowska@motyleksiazkowe.pl



Reklamacje, zwroty

Karolina Chwedorowicz , Marek Grochowski

zwroty-reklamacje@motyleksiazkowe.pl



Promocja i Marketing 

Facebook/Instagram

Agnieszka Kowalczuk

promocja@motyleksiazkowe.pl



Realizacja dyspozycji wydawców 

Łukasz Domalewski

Andrzej Piwoński

Kacper Bajora

wysylka@motyleksiazkowe.pl



Zamówienia z hurtowni i księgarni

Anna Zaranek

zamowienia@motyleksiazkowe.pl



Magazyn

Piotr Matuszewski, Gaweł Rusinowicz

Bartosz Dziczek, Marek Wilk,

piotr.matuszewski@motyleksiazkowe.pl

Obsługa księgowa 

 Anna Dylińska, Wioletta Średzińska

dystrybucja@motyleksiazkowe.pl

faktury@motyleksiazkowe.pl



Rozliczenia

rozliczenia@motyleksiazkowe.pl

Renata Mostowa

motyleksiazkowe.pl Beata Motyl
01-219 Warszawa Zwrotnicza 6
NIP 957-009-51-43 REGON 142218861
tel.(22) 632 83 74, 728 977 801

www.motyleksiazkowe.pl