Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Komiksy w ofercie naszej księgarni to propozycje zarówno dla dorosłych, jak i dla młodzieży oraz dzieci.

Komiksy

na stronę

Komiksy powstały na przełomie XIX i XX wieku, ale niektórzy badacze doszukują się ich początków nawet w średniowieczu. Współczesne komiksy mają zazwyczaj formę albumu, zeszytu lub powieści graficznej. Czasami przyjmuje się, że powieść graficzna to utwór o większych walorach artystycznych niż „zwykły” komiks, jednak to rozróżnienie nie jest powszechnie obowiązujące - wynika z negatywnych skojarzeń, jakie niekiedy wiążą się z komiksami.

Naszym zdaniem komiksy to utwory nie mniej wartościowe niż standardowe książki i mamy w naszej księgarni bogatą ich ofertę. Proponowane przez nas komiksy zadowolą miłośników w różnym wieku i o różnych upodobaniach - zarówno tych, którzy liczą na czystą rozrywkę, jak i tych, którzy wolą komiksy na poważne tematy. Coś dla siebie znajdą również wielbiciele mangi.

W naszej ofercie znajdziesz komiksy wydane m.in. przez Kulturę Gniewu, Timof, Kotori, Non Stop Comics, Centrum Architektury, Wydawnictwo Granda, Taurus Media i Kboom.