Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Literatura faktu obejmuje różnego rodzaju publikacje non fiction: reportaże, biografie, listy, wywiady, książki podróżnicze itp. 

Literatura faktu

na stronę

Literatura faktu to bardzo szeroka kategoria. Znajdziesz w niej - jak łatwo się domyślić - książki opisujące fakty: wydarzenia, miejsca, ludzi itp. Niektóre pozycje nie poprzestają na opisie, ale starają się również analizować rzeczywistość.

Literatura faktu porusza bardzo różne tematy: życie wielkich postaci znanych z podręczników, ale też celebrytów czy przestępców; reportaże z wojen, z egzotycznych dalekich krajów i z polskich miast; wydarzenia historyczne i współczesne; wspomnienia z podróży; fakty naukowe i dociekania filozoficzne; historie powstania znanych firm itd. Wszystkie książki należące do literatury non-fiction łączy jedno - pomagają poznać i zrozumieć świat. 

Zapraszamy cię do zapoznania się z naszą ofertą - mamy dziesiątki książek non-fiction z wielu wydawnictw, m.in. z Wydawnictwa Czarne, Dowody na Istnienie, Świat Książki, Wielka Litera, Marginesy, Agora, Krytyka Polityczna itd.