Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Książki edukacyjne, które proponujemy, to pozycje dla małych dzieci, nastolatków i dorosłych: kursy językowe, podręczniki, propozycje metodyczne dla nauczycieli, atlasy, książeczki edukacyjne dla maluchów itp.

Edukacja

na stronę

Wśród książek edukacyjnych, które oferujemy, są atlasy, podręczniki i książki do nauki języków obcych: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, ukraińskiego, japońskiego, szwedzkiego, hebrajskiego, łaciny i wielu innych.

Ważną część oferty stanowią książeczki edukacyjne dla dzieci, które pomagają maluchom nauczyć się liter i cyfr, poznać pierwsze słowa w obcych językach, zrozumieć działanie ludzkiego ciała i nie tylko. Mamy też bajki edukacyjne i książeczki pełne pomysłów na kreatywne zabawy. 

Książki edukacyjne, które są dostępne w tej kategorii, to wartościowe pozycje od takich wydawców jak Bliżej Przedszkola, Sensus, Tatarak, Mamiko, Edgard, Format, Silva Rerum, Demart, Lektorklett, Ameet, Printex itp.