Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. | Zamknij |
Wydawcy
Verde Susan
978-83-68227-76-5
Nowy
0 Przedmiot egz.
27,13 zł
39,90 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
-32%
Stan: Ten produkt nie występuje w magazynie
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Musisz wybrać co najmniej 1 sztuk tego produktu.
Niedostępny
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Autor | Verde Susan |
Rok wydania | 2025 |
Ilość stron | 40 |
Szerokość (mm) | 210 |
Wysokość (mm) | 210 |
Oprawa | twarda |
Data premiery | 2025-05-28 |
Wydawca | MAMANIA |
Odkryj siłę bycia sobą i celebrowania swojej wyjątkowości w kolejnej części bestsellerowej serii „New York Timesa”, w której ukazały się już „Ja, człowiek. Księga empatii” i „Ja miłość. Księga współodczuwania!”.
Każde dziecko jest wyjątkowe – pełne marzeń, uczuć i nieskończonych możliwości. „Ja, po prostu ja” to inspirująca książka Susan Verde i Petera H. Reynoldsa, znanych twórców serii bestsellerowych książek „Ja. Uważność i emocje” wspierających rozwój emocjonalny najmłodszych.
To opowieść, która zachęca dzieci do odkrywania i akceptowania siebie takimi, jakimi są. Ciepłe słowa i delikatne ilustracje uczą uważności, pomagają budować poczucie własnej wartości i przypominają, że bycie sobą to największy dar. Książka wesprze twoje dziecko w celebrowaniu jego wyjątkowości, pokazując, że różnorodność jest siłą, a autentyczność – kluczem do szczęścia.
Idealna dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. „Ja, po prostu ja” to pełne miłości przypomnienie, że każdy z nas jest cenny i niepowtarzalny – wystarczy być sobą!
Nazwa producenta | Grupa Wydawnicza Relacja sp. z o.o. |
Miasto | Warszawa |
Ulica, numer domu i lokalu | Marszałkowska 4/5 |
Kod pocztowy | 00-590 |
Kontakt mailowy | sklep@relacja.net |
Kraj pochodzenia | Polska |