Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Gry, które proponujemy w naszej ofercie, to przede wszystkim gry dla dzieci i gry rodzinne.

Gry

na stronę

W ofercie naszej księgarni znajduje się wiele gier. Są to przede wszystkim gry edukacyjne dla dzieci oraz gry rodzinne. Wspomagają one naukę mówienia, czytania i programowania, przybliżają świat emocji, zwierząt, kulinariów, pomagają zrozumieć pojęcie czasu - i uczą wielu innych rzeczy.
Proponujemy ponadto różne warianty popularnej gry Memory oraz gry w kalambury, a także gry imprezowe w formie quizów oraz gry detektywistyczne. Ciekawą pozycją są puzzle historyczne, które oprócz ilustracji zawierają pełne informacji opisy, odkrywane wraz z postępem układania. W ofercie mamy też gry do nauki języka angielskiego - zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.
Dostępne u nas gry to propozycje od takich wydawnictw jak Edgard, Narodowe Centrum Kultury, Demart, Preston School i Kangur sp. z o.o.