Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Gotowi do startu. Sigge. Tom 15 Lin Hallberg motyleksiazkowe.pl Zobacz większe

Gotowi do startu. Sigge. Tom 15

Hallberg Lin, Nordqvist Margareta

978-83-68227-43-7

Nowy

MAMANIA

27 egz.

23,73 zł

34,90 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką

-32%

Autor Hallberg Lin, Nordqvist Margareta
Rok wydania 2025
Ilość stron 144
Szerokość (mm) 145
Wysokość (mm) 205
Grzbiet (mm) 15
Wymiary 145 x 205 x 15 mm
Oprawa twarda
Wydawca MAMANIA

Kolejna część bestsellerowej serii o przygodach kucyka Sigge.

Leniwe letnie dni dobiegają końca, ale nie ma się czym martwić, skoro jest Sigge. Konie również były na wakacjach, a teraz muszą wrócić do treningowej rutyny przed rozpoczęciem nowego semestru. Pomoże w tym Elina i jej koleżanki ze stajni.

Instruktorka Ingela planuje długą wyprawę z noclegiem i treningiem do zawodów w skokach przez przeszkody, ale wcześniej dochodzi do wypadku! Czy to wina Eliny i dlaczego Sara Li tak się zdenerwowała?

Autorka serii Lin Hallberg mieszka w małym szwedzkim gospodarstwie, gdzie hoduje kuce szetlandzkie. Zanim zaczęła pisać książki, pracowała jako instruktorka jazdy konnej.

Nazwa producenta Grupa Wydawnicza Relacja sp. z o.o.
Miasto Warszawa
Ulica, numer domu i lokalu Marszałkowska 4/5
Kod pocztowy 00-590
Kontakt mailowy sklep@relacja.net
Kraj pochodzenia Polska

Produkty z tej samej kategorii