Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. | Zamknij |
Wydawcy
JESUS JOANA SANDECKA ADELINA
978-83-67859-26-4
Nowy
0 Przedmiot egz.
27,13 zł
39,90 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
-32%
Stan: Ten produkt nie występuje w magazynie
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Musisz wybrać co najmniej 1 sztuk tego produktu.
Niedostępny
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Autor | JESUS JOANA SANDECKA ADELINA |
Rok wydania | 2023 |
Ilość stron | 80 |
Szerokość (mm) | 200 |
Wysokość (mm) | 247 |
Grzbiet (mm) | 7 |
Wymiary | 200 x 247 x 7 mm |
Oprawa | miękka |
Data premiery | 2023-10-16 |
Wydawca | KROPKA |
Rysuj zwierzęta, konie, jednorożce, dinozaury i pojazdy krok po kroku! Kochasz rysować ale masz wrażenie, że nie zawsze ci to wychodzi? Marzysz o tym, żeby nauczyć się rysować w ekspresowym tempie? Zatem do dzieła!
Proste instrukcje pokażą ci jak krok po kroku, przy pomocy kilku ruchów ołówkiem czy flamastrem wyczarować wspaniałe rysunki przedstawiające zwierzęta, dinozaury, konie, kucyki i różnego rodzaju pojazdy. Nie potrzebujesz nawet zeszytu, bo w książce zaplanowano specjalne miejsce na twoje prace. Rysowanie to nie tylko świetna zabawa, ale także ćwiczenie cierpliwości i ręki, co ułatwia późniejszą naukę pisania.
Nazwa producenta | WYDAWNICTWO MARGINESY SP. Z O.O. |
Miasto | WARSZAWA |
Ulica, numer domu i lokalu | Mierosławskiego 11A |
Kod pocztowy | 01-527 |
Kontakt mailowy | marginesy@marginesy.com.pl |
Kraj pochodzenia | Polska |
Kraj produkcji | Polska |