NARODOWE CENTRUM KULTURY Wzornictwo dwudziestolecia Kozina Irma - motyleksiazkowe.pl
Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Wzornictwo dwudziestolecia Irma Kozina motyleksiazkowe.pl Zobacz większe

Wzornictwo dwudziestolecia

Kozina Irma

978-83-7982-520-2

Nowy

NARODOWE CENTRUM KULTURY

7 egz.

33,32 zł

49,00 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką

-32%

Autor Kozina Irma
Rok wydania 2025
Ilość stron 212
Szerokość (mm) 170
Wysokość (mm) 240
Grzbiet (mm) 16
Wymiary 170 x 240 x 16 mm
Oprawa miękka ze skrzydełkami
Wydawca NARODOWE CENTRUM KULTURY

W kolejnym tomie z serii „20 Lat XX Wieku” zaprezentowane jest polskie wzornictwo czasów międzywojnia. Odbudowa kraju, tworzenie struktur państwowych, a także dynamicznie zachodzące zmiany społeczne i technologiczne wymagały zastosowania efektywnych i ekonomicznych rozwiązań.
Książka autorstwa profesor Irmy Koziny, znawczyni polskiego wzornictwa, pokazuje, jak polscy projektanci odpowiedzieli na bieżące wyzwania, w jakich dziedzinach były realizowane ich projekty i które z nich mają wpływ na współczesne projektowanie przedmiotów użytkowych.

Produkty z tej samej kategorii