Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Spotkania z nauka. Jak być uczonym Michał Heller motyleksiazkowe.pl Zobacz większe

Spotkania z nauka. Jak być uczonym

HELLER MICHAŁ

978-83-7886-760-9

Nowy

COPERNICUS

33 egz.

33,93 zł

49,90 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką

-32%

Autor HELLER MICHAŁ
Rok wydania 2024
Ilość stron 272
Szerokość (mm) 125
Wysokość (mm) 195
Grzbiet (mm) 18
Wymiary 125 x 195 x 18 mm
Oprawa miękka
Data premiery 2024-02-28
Wydawca COPERNICUS

Eseje Michała Hellera na temat nauki, wznowione i po raz pierwszy zebrane w jednej książce: od Spotkań z nauką – naznaczonych zachwytem młodego naukowca, przez Jak być uczonym – przemyślenia mistrza, który nigdy nie przestał być uczniem, aż po Sztuczne oddychanie bezlitośnie wytykające błędy w konstrukcji naszego systemu edukacji.
Nawet najbardziej logicznie myślącym ludziom zdarzają się okresy poplątanego myślenia. Zdobywanie wiedzy i uprawiane nauki mogą być sposobem na życie tylko wtedy, gdy są w stanie przyczynić się do rozplątywania myśli, to znaczy czynienia ich bardziej przejrzystymi.
Ta książka zmusza do myślenia i zadawania pytań, które rodzą kolejne pytania.

Nazwa producenta Copernicus Center Press Sp. z o.o.
Miasto Kraków
Ulica, numer domu i lokalu Pl. Szczepański 8
Kod pocztowy 31-011
Kontakt mailowy zamowienia@ccpress.pl
Kraj pochodzenia Polska
Kraj produkcji Polska

Produkty z tej samej kategorii