Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Pomiary przy pomocy bezzałogowych statków powietrznych / Diagnostyka linii wysokiego napięcia Zobacz większe

Pomiary przy pomocy bezzałogowych statków powietrznych / Diagnostyka linii wysokiego napięcia

SZYMOCHA S., OSUCHOWSKI J.

978-83-64541-38-4

Nowy

FUNDACJA NA RZECZ CZYSTEJ ENERGII

2 egz.

21,42 zł

31,50 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką

-32%

Ostatnie egzemplarze!

Autor SZYMOCHA S., OSUCHOWSKI J.
Ilość stron 145
Wymiary oprawa miękka
Wydawca FUNDACJA NA RZECZ CZYSTEJ ENERGII

Fragment „Słowo wstępne”: Nieustannie przyspieszający postęp technologiczny sprawia, że sięgamy coraz wyżej, dalej, głębiej i poszukujemy rozwiązań problemów, które nastręczają trudności w codziennym życiu. Dzięki tym poszukiwaniom znajdujemy także nowe zastosowanie dla maszyn i urządzeń, które zostały skonstruowane do zupełnie innych celów. Dla wielu osób drony kojarzą się z niewielkimi urządzeniami latającymi służącymi przede wszystkim do zabawy bądź obiektami stosowanymi przez wojsko w celu obserwacji. Miniaturyzacja układów elektronicznych, wzrost ich mocy obliczeniowej, coraz bardziej wydajne baterie – wszystko to sprawia, że zastosowanie bezzałogowych statków powietrznych staje się coraz bardziej popularne….

…przesył energii elektrycznej jest kluczowy dla funkcjonowania przemysłu oraz bezpieczeństwa państwa, przerwy w dostawie energii, spowodowane awariami linii napowietrznych, mogą mieć katastrofalne następstwa w skali całego kraju. Bezpieczeństwo oraz stabilność pracy linii przesyłowych może mieć także znaczący wpływ na warunki oraz komfort życia obywateli…..

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Pomiary przy pomocy bezzałogowych statków powietrznych / Diagnostyka linii wysokiego napięcia

Pomiary przy pomocy bezzałogowych statków powietrznych / Diagnostyka linii wysokiego napięcia

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii