Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Notes grecki motyleksiazkowe.pl Zobacz większe

Notes grecki

PRACA ZBIOROWA

978-83-7866-125-2

Nowy

AUSTERIA

5 egz.

Książka do pisania

Więcej szczegółów

28,60 zł

44,00 zł

-35%

Autor PRACA ZBIOROWA
Rok wydania 2015
Ilość stron 192
Szerokość (mm) 146
Wysokość (mm) 206
Grzbiet (mm) 17
Wymiary 146 x 206 x 17 mm
Oprawa miękka ze skrzydełkami
Wydawca AUSTERIA

Do Grecji jechałem na spotkanie z krajobrazem […] wymykającym się opisowi przez samą swoją naturę. Niepodobna znaleźć miejsca, które byłoby choćby w przybliżeniu sumą, syntezą doznań wzrokowych podróżnika, niepodobna wykroić z tego splątania błękitu, gór, wody, powietrza i światła żadnego widoku i powiedzieć — to jest Grecja. Można rzec naturalnie, że tak jest zawsze z krajobrazem różnorodnym, ale tu mamy do czynienia nie tylko z bogactwem. Jednym z najmocniejszych doznań, jakie nie opuszczało mnie w Grecji, było doznanie ruchu, jakby oczy otwierały się wciąż na bolesny dramat narodzin ziemi.
Zbigniew Herbert

Notes podróżny do prowadzenia prywatnych zapisków, ilustrowany zdjęciami Tadeusza Zielińskiego i fragmentami wypowiedzi o Grecji pisarzy i poetów (m.in. Albert Camus, Zbigniew Herbert, Jan Parandowski, Henry Miller), w wyborze Marka Zagańczyka. Strony numerowane; notes z indeksem ułatwiającym porządkowanie dokonanych wpisów.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Notes grecki

Notes grecki

Książka do pisania

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii