Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. | Zamknij |
Wydawcy
ŁAMEJKO DARIA
978-83-65816-48-1
Nowy
40 Przedmiot egz.
Czas teraźniejszy dokonany to zbiór wierszy pełnych wrażliwości, wypełnionych obserwacjami. To doskonałe studium emocji.
27,20 zł
32,00 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
-15%
Stan:
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Musisz wybrać co najmniej 1 sztuk tego produktu.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Autor | ŁAMEJKO DARIA |
Rok wydania | 2021 |
Ilość stron | 76 |
Szerokość (mm) | 146 |
Wysokość (mm) | 217 |
Grzbiet (mm) | 13 |
Wymiary | 146 x 217 x 13 mm |
Oprawa | twarda |
Wydawca | PAPIEROWY MOTYL |
Czas teraźniejszy dokonany to kalejdoskop ukazujący wszelkie ludzkie emocje od miłości poprzez tęsknotę, samotność, czułość, poczucie straty. Jest to zapis odbioru, a nie samego obrazu, który pokazuje, że przeszłość nadal żyje i oddziałuje na teraźniejszość.
Daria Łamejko – poetka, psycholog i filozof. Urodzona w Warszawie. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego i Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej. Autorka tomiku wierszy Zza zasłony (2004). Publiko wała wiersze m. in. w „Akancie” i „Pro Arte”. Z zamiłowania fotograf
Nazwa producenta | Work for fun sp. z o.o. |
Miasto | Warszawa |
Ulica, numer domu i lokalu | Klaudyny 30/109 |
Kod pocztowy | 01-684 |
Kontakt mailowy | wydawnictwo@papierowymotyl.pl |
Kraj pochodzenia | Polska |
Kraj produkcji | Polska |