Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Zrozumieć transformację energetyczną Marcin Popkiewicz motyleksiązkowe.pl Zobacz większe

Zrozumieć transformację energetyczną

POPKIEWICZ MARCIN

978-83-8230-575-3

Nowy

POST FACTUM

19 egz.

Od depresji do wizji albo jak wykopywać się z dziury, w której jesteśmy

Więcej szczegółów

67,93 zł

99,90 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką

-32%

Autor POPKIEWICZ MARCIN
Rok wydania 2023
Ilość stron 496
Szerokość (mm) 160
Wysokość (mm) 240
Grzbiet (mm) 28
Wymiary 160 x 240 x 28 mm
Oprawa twarda
Wydawca POST FACTUM

Zrozumieć transformację energetyczną to książka adresowana nie tylko do specjalistów – choć wielu z nich jej lektura też by się przydała – ale także do zwykłych ludzi. To, jak podejść do budowania systemu energetycznego przyszłości bez paliw kopalnych i emisji zanieczyszczeń, jest sprawą wykraczającą poza wąskie grono ekspertów i polityków. Musimy wreszcie zrozumieć podstawy, bez tego masakryczna ilość mitów i przekłamań powoduje, że wykłócamy się, buksujemy w miejscu i niejednokrotnie pakujemy w ślepe uliczki. W książce jest sporo wiedzologii, a nawet – o zgrozo! – liczb i matematyki, ale na szczęście ograniczają się one do czterech podstawowych działań. Potrzebujemy tych konkretów w dyskusji, bez nich sprowadzałby się ona do machania rękami i przerzucania ogólnikami, że czegoś jest „wystarczająco dużo” lub „zbyt mało” albo że „można” lub „nie da się”. Wierzę, że dotarcie z książką do takich osób jak Ty – myślących systemowo i opiniotwórczych – dołoży cegiełkę do wejścia Polski na drogę do bezpiecznej przyszłości, innowacyjnej gospodarki i wzrostu jakości naszego życia.

Kryzys energetyczny, gospodarczy i militarny w Europie zagrożonej przez reżim Władimira Putina to argument za a nie – Broń Boże! – przeciwko transformacji energetycznej. Jej potencjał oraz wyzwania należy tłumaczyć językiem prostym i atrakcyjnym, a mało kto robi to lepiej niż Marcin Popkiewicz. Polecam!

Wojciech Jakóbik, redaktor naczelny BiznesAlert.pl

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Zrozumieć transformację energetyczną

Zrozumieć transformację energetyczną

Od depresji do wizji albo jak wykopywać się z dziury, w której jesteśmy

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii