Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

NEWSLETTER

Kwalifikacja: INF.02 i INF.07 Zobacz większe

Kwalifikacja: INF.02 i INF.07

STROJEK DAMIAN, KLUCZEWSKI JERZY

978-83-65645-22-7

Nowy

ITSTART

27 egz.

Administrowanie sieciami komputerowymi w symulatorze Packet Tracer w przykładach i ćwiczeniach - Część II

Więcej szczegółów

41,30 zł

59,00 zł

-30%

Autor STROJEK DAMIAN, KLUCZEWSKI JERZY
Rok wydania 2020
Ilość stron 480
Wymiary 170 x 240 mm, oprawa miękka
Oprawa miękka
Wydawca ITSTART

Książka „Kwalifikacja: INF.02 i INF.07 – Administrowanie sieciami komputerowymi w symulatorze Packet Tracer w przykładach i ćwiczeniach Część II” jest podręcznikiem wspomagającym nauczanie w zawodach: Technik Informatyk i Technik Teleinformatyk. Jest kontynuacją pierwszej części książki o tym samym tytule.

Może być wykorzystywana na przedmiotach poruszających zagadnienia projektowania, zarządzania i administrowania sieciami komputerowymi obejmującymi zagadnienia: podstawy konfigurowania następujących protokołów, usług i technik sieciowych: routing dynamiczny RIP, EIGRP, OSPF, eBGP, routing statyczny, listy kontroli dostępu, VoIP, STP, RSTP, VTP, FRAME RELAY, PPP, uwierzytelnianie PAP i CHAP, RADIUS, NETFLOW, NAT, L2NAT, VPN, tunelowanie, przełączniki wielowarstwowe 3560-24PS i 3650-24PS. Zawiera ćwiczenia praktyczne oraz wskazówki do rozwiązań zadań w postaci plików do samodzielnego pobrania.

Zasada przyjęta przez autorów książki była następująca „Minimum teorii – maksimum przykładów praktycznych”, które można wdrożyć zarówno w środowisku symulacyjnym podczas zajęć lekcyjnych jako rozszerzenie teorii oraz w formie zadań domowych, których wykonanie możemy zlecić uczniom. Ponadto dysponując sprzętem i laboratorium sieciowym, swobodnie możemy scenariusze ćwiczeń i przykładów wykorzystać do konfiguracji fizycznego sprzętu.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Kwalifikacja: INF.02 i INF.07

Kwalifikacja: INF.02 i INF.07

Administrowanie sieciami komputerowymi w symulatorze Packet Tracer w przykładach i ćwiczeniach - Część II

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii