Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

NEWSLETTER

Internet rzeczt IoT i IoE w symulatorze Cisco Packer Tracer Zobacz większe

Internet rzeczy IoT i IoE w symulatorze Cisco Packer Tracer

KLUCZEWSKI JERZY

978-83-61173-96-0

Nowy

ITSTART

20 egz.

41,30 zł

59,00 zł

-30%

Autor KLUCZEWSKI JERZY
Rok wydania 2018
Ilość stron 374
Wymiary 170 x 240 mm, oprawa miękka
Oprawa miękka
Wydawca ITSTART

Internet rzeczy IoT i IoE w symulatorze Cisco Packet Tracer - Praktyczne przykłady i ćwiczenia
Czasy w których żyjemy, przyzwyczaiły nas do korzystania z mobilnego dostępu do Internetu. Jednak współczesna sieć to nie tylko treści audio i wideo, oraz dostęp do społeczności. To coraz bardziej rozbudowana możliwość kontroli lub sterowania elementami naszego otoczenia. Nikogo już nie dziwi zdalne sprawdzenie systemu alarmowego, automatyczne sterowanie oświetleniem czy ogrzewaniem. Coraz powszechniejsze są urządzenia AGD i RTV z adresem sieciowym. Za pomocą telefonu sterujemy między innymi pralką, zmywarką i ekspresem do kawy, a lodówki potrafią już samodzielnie dokonywać zakupów w sklepach internetowych. Jednak możliwości tej technologii są jeszcze bardziej rozbudowane i wciąż się rozwijają.

Książka, którą trzymasz w ręku, dedykowana jest osobom chcącym jeszcze dokładniej zapoznać się z technologią `inteligentnych urządzeń`, które kryją się pod anglojęzycznym pojęciem `Internet of Things`. Jest to podręcznik, który ma nauczyć projektować, programować i tworzyć sieci komputerowe składające się z czujników wraz z urządzeniami wykonawczymi powszechnego użytku. Pozycja ta, to idealny podręcznik uzupełniający wiedzę w pięciu nowych kursach poświęconych tematyce IoT w Akademii CISCO oraz rozszerzająca wiedzę w szkoleniach CCNA.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Internet rzeczy IoT i IoE w symulatorze Cisco Packer Tracer

Internet rzeczy IoT i IoE w symulatorze Cisco Packer Tracer

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii