Brak produktów
Zobacz większe
JEAN EMIKO
978-83-8321-685-0
Nowy
32,57 zł
47,90 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
-32%
Stan: Ten produkt nie występuje w magazynie
Niedostępny
| Autor | JEAN EMIKO |
| Rok wydania | 2023 |
| Ilość stron | 380 |
| Szerokość (mm) | 135 |
| Wysokość (mm) | 205 |
| Grzbiet (mm) | 25 |
| Wymiary | 135 x 205 x 25 mm |
| Oprawa | miękka ze skrzydełkami |
| Data premiery | 2023.10.11 |
| Wydawca | YOUNG |
A gdyby okazało się, że jesteś prawdziwą księżniczką?
Izumi Tanaka zawsze w głębi serca czuła, że odstaje od rówieśników – nie jest łatwo być Japończykiem w małym, zapyziałym miasteczku w północnej Kalifornii. Wychowana przez samotną matkę, z którą zawsze tworzyła zgraną drużynę – one dwie przeciwko światu – pewnego dnia Izzy odkrywa wskazówkę dotyczącą tożsamości jej nieznanego wcześniej ojca… a jest on nikim innym, jak księciem Japonii i następcą tronu. Co oznacza, że wygadana i ironiczna Izzy jest… księżniczką.
Od tej chwili sprawy nabierają rozpędu i Izzy jedzie do Japonii, aby poznać ojca, którego dotąd nie znała, i odkryć kraj, o którego odwiedzeniu zawsze marzyła. Ale bycie księżniczką to nie tylko suknie balowe i tiary. Lista „atrakcji” temu towarzyszących jest długa: sprytni kuzyni, głodna sensacji prasa, ponury, ale przystojny ochroniarz, który może okazać się bratnią duszą, oraz tysiące lat tradycji i zwyczajów, których trzeba się nauczyć praktycznie z dnia na dzień.
Izzy wkrótce zostaje uwięziona między dwoma światami i dwiema wersjami siebie – w domu nigdy nie była wystarczająco „amerykańska”, a w Japonii musi udowodnić, że jest wystarczająco „japońska”. Czy ciężar korony będzie dla Izumi nie do zniesienia, czy też na koniec bajki wszyscy będą żyli długo i szczęśliwie?
| Nazwa producenta | Wydawnictwo Kobiece Agnieszka Stankiewicz-Kierus spółka komandytowa |
| Miasto | Białystok |
| Ulica, numer domu i lokalu | Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 6 |
| Kod pocztowy | 15-111 |
| Kontakt mailowy | handlowy@wydawnictwokobiece.pl |
| Kraj pochodzenia | Polska |