Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

NEWSLETTER

Księga dwóch światów Karolina Kasprzak-Dietrich motyleksiazkowe.pl Zobacz większe

Księga dwóch światów

KASPRZAK-DIETRICH KAROLINA

978-83-67103-17-6

Nowy

MILLION

19 egz.

Czy potrafisz wyobrazić sobie WIECZNOŚĆ?

Więcej szczegółów

27,93 zł

39,90 zł

-30%

Autor KASPRZAK-DIETRICH KAROLINA
Rok wydania 2022
Ilość stron 308
Szerokość (mm) 148
Wysokość (mm) 210
Grzbiet (mm) 21
Wymiary 148 x 210 x 21 mm
Oprawa miękka
Wydawca MILLION

Czy potrafisz wyobrazić sobie WIECZNOŚĆ?

Maria była szczęśliwa: miała syna, kochanków i poczucie bezpieczeństwa. Niestety, przez zatracanie się w chwilowych przyjemnościach i własną chciwość powoli traci to wszystko. Kiedy ze strachu przed konsekwencjami swoich czynów próbuje uciec za granicę, ulega wypadkowi, w wyniku którego balansuje na granicy życia i śmierci. Jej dusza rozpoczyna wędrówkę przez zaświaty. Najpierw wznosi się ku niebiosom, by po chwili spaść na samo dno piekła. Dokąd ostatecznie trafi? To zależy od wyniku testu, któremu ma zostać poddana…

Czy zło czynione za życia można naprawić po śmierci?

To pierwsza powieść z pogranicza fantastyki autorstwa Karoliny Kasprzak-Dietrich. W tym surrealistycznym kryminale autorka oddaje hołd życiu i śmierci. Wizualizuje życie pozagrobowe, zadając pytania związane z grzechem i sensem cierpienia. To książka o upadku, skłaniająca do przemyśleń nad jakością życia i naszymi priorytetami.

Autorka ma już w swoim dorobku literackim kryminały („Grabarz”, „Podstępna schizofrenia”, „Velveteen youth”, „Moje córki”), erotyk („Truciciel”) oraz „Poradnik kosmetyczny, czyli jak prosto wyglądać bosko”.

„– Nie zabieraj mnie! – krzyknęłam do niego co sił. – Ja tu jestem, ja żyję! – darłam się, ale nikt prócz Czarnego nie reagował.”

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Księga dwóch światów

Księga dwóch światów

Czy potrafisz wyobrazić sobie WIECZNOŚĆ?

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii