Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

NEWSLETTER

Uczeń Nekromanty tom 1 Plaga Zobacz większe

Uczeń Nekromanty tom 1 Plaga

RAJ E.

978-83-959904-2-7

Nowy

WYDAWNICTWO HM

94 egz.

Każdy wybiera swoją maskę, każdy wybiera swoją truciznę... i każdy wybiera swoją niewolę.

Więcej szczegółów

41,99 zł

59,99 zł

-30%

Autor RAJ E.
Rok wydania 2021
Ilość stron 796
Szerokość (mm) 150
Wysokość (mm) 210
Grzbiet (mm) 38
Wymiary 150 x 210 x 38 mm
Oprawa miękka ze skrzydełkami
Wydawca WYDAWNICTWO HM

W niezwykłym uniwersum, na  masywnej  planecie  otoczonej olbrzymimi księżycami, rodzą się coraz potężniejsi magowie.  Ich świat przenika magia, która wciąż tworzy nowe formy, nowe istoty, nowych bogów. Jednak, jak w każdym świecie, także tutaj balans sił jest kruchy. Wszyscy w pewnym sensie – są czyimiś niewolnikami. Zwiastunem Zmiany są narodziny chłopca-nekromanty, który wcale nie jest zbawicielem ich świata. Zaczyna uczyć się pod opieką mistrza nekromancji. Pewnego dnia arogancki uczeń znajduje na barce pogrzebowej ciało pięknej kobiety. Co zrobi? Jak dużo błędów może popełnić tylko jeden człowiek, zanim jego świat każe mu za nie zapłacić?

Próżno tu szukać klarownego podziału na dobro i zło. Bohaterowie są toksyczni, szarzy, trudni do polubienia. W tym świecie króluje egoizm, zdrada, patologia i rodowa nienawiść. Zawiłe, rodzinne relacje, nieoczywiste powiązania, pragnienie zemsty… splatają się w wielkim finale. Oto upadły świat Syllonu.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Uczeń Nekromanty tom 1 Plaga

Uczeń Nekromanty tom 1 Plaga

Każdy wybiera swoją maskę, każdy wybiera swoją truciznę... i każdy wybiera swoją niewolę.

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii