Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Egzorcyzm Posługa miłości Michał Olszewski motyleksiążkowe.pl Zobacz większe

Egzorcyzm Posługa miłości

OLSZEWSKI MICHAŁ

978-83-8201-272-9

Nowy

ESPE

5 egz.

Ks. Michał Olszewski SCJ – egzorcysta diecezji kieleckiej, prowadzi popularnego bloga z komentarzami liturgicznymi na każdy dzień (slowopana.com), jest jednym z redaktorów portalu ewangelizacyjnego profeto.pl.

Więcej szczegółów

13,53 zł

19,90 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką

-32%

Autor OLSZEWSKI MICHAŁ
Rok wydania 2023
Ilość stron 116
Szerokość (mm) 140
Wysokość (mm) 200
Grzbiet (mm) 8
Wymiary 140 x 200 x 8 mm
Oprawa miękka
Wydawca ESPE

Pełne mocy i radości świadectwo egzorcysty.
Ksiądz Michał Olszewski, opierając się na swym doświadczeniu w walce z mocami ciemności, przedstawia istotę i przebieg rytuału egzorcyzmu. Podkreśla, że jest on przede wszystkim wyrazem miłości Boga i Kościoła do cierpiących na skutek zniewolenia duchowego. Jego opowieść zaś przeniknięta jest autentyczną radością z doświadczania Bożego działania podczas tej posługi. Pojawiają się w niej mrożące krew w żyłach nadnaturalne fenomeny, których doświadczył autor, jednak ukazane są one zawsze w perspektywie objawiania niezwykłej mocy Bożej, która przewyższa nieskończenie wszelkie sztuczki demonów.

Jednemu ze znajomych księży zaproponowano, by został egzorcystą. Obawiał się tego, miał wiele wątpliwości. Długo o tym rozmawialiśmy. Powiedziałem mu: „Słuchaj, nie bój się tego. Zło które cię może przerazić, nie jest istotą egzorcyzmu. Nie! Jeśli się zgodzisz, dotkniesz takich rzeczy i takiego działania Boga w ludzkich sercach, których dziewięćdziesiąt procent księży nigdy nie doświadczy. Zobaczysz cuda na własne oczy”. Bo naprawdę to, co się dzieje w czasie wertowania tych niepozornych stronic rytuału, jest nieprawdopodobnym doświadczeniem Pana Boga, Jego mocy, Jego przychodzenia w łasce, mocy Ducha Świętego i świętych. /fragment książki/

Ks. Michał Olszewski SCJ – egzorcysta diecezji kieleckiej, prowadzi popularnego bloga z komentarzami liturgicznymi na każdy dzień (slowopana.com), jest jednym z redaktorów portalu ewangelizacyjnego profeto.pl. Autor książek wydanych w Wydawnictwie eSPe: "Żyć w Duchu Świętym. Rekolekcje charyzmatyczne", "Bóg daje charyzmaty. Rekolekcje o wspólnocie i posługiwaniu", "Być jak Hiob. Doświadczenie Boga w kryzysie", "Być uczniem Pana. Głosić, uzdrawiać, uwalniać".

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Egzorcyzm Posługa miłości

Egzorcyzm Posługa miłości

Ks. Michał Olszewski SCJ – egzorcysta diecezji kieleckiej, prowadzi popularnego bloga z komentarzami liturgicznymi na każdy dzień (slowopana.com), jest jednym z redaktorów portalu ewangelizacyjnego profeto.pl.

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii