Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Alfabet życia Tomasz Maniura motyleksiązkowe.pl Zobacz większe

Alfabet życia

MANIURA TOMASZ

978-83-8201-211-8

Nowy

ESPE

21 egz.

Naucz się języka, którym Bóg przemawia do współczesnego człowieka

Więcej szczegółów

25,77 zł

37,90 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką

-32%

Autor MANIURA TOMASZ
Rok wydania 2023
Ilość stron 216
Szerokość (mm) 140
Wysokość (mm) 200
Grzbiet (mm) 10
Wymiary 140 x 200 x 10 mm
Oprawa miękka
Wydawca ESPE

Do biblijnej Niniwy, miasta znanego z rozpusty i niegodziwości, Bóg posłał Jonasza, by za jego pośrednictwem przekazać mieszkańcom orędzie o Bożym miłosierdziu. Dziś także jesteśmy posłani, by w świecie, w którym nie brakuje wielkich grzechów i ogromnych przestrzeni pozbawionych Boga, głosić dobrą nowinę o Bożej miłości i obecności. Jakiego języka użyć, by przesłanie to zrozumieli ludzie naszych czasów? Z pomocą przychodzi ten wyjątkowy słownik stworzony przez o. Tomasza Maniurę, cenionego duszpasterza młodzieży, który podpowiada, jak w dzisiejszym świecie rozumieć najważniejsze pojęcia dotyczące wiary i relacji z Bogiem oraz drugim człowiekiem. Ponad osiemdziesiąt starannie dobranych haseł to inspirujący zasób, z którego skorzystać mogą wszyscy ci, którzy próbują znaleźć właściwy języka do rozmowy o Bogu, a szczególnie ludzie młodzi, poszukujący własnej drogi wiary.

o. Tomasz Maniura OMI - założyciel Oblackiego Duszpasterstwa Młodzieży NINIWA, w ramach którego organizuje m.in. Festiwal Życia oraz prowadzi wyprawy rowerowe do najdalszych zakątków Europy, a także do Azji i Afryki. Na co dzień kieruje Oblackim Centrum Młodzieży w Kokotku, w którym z sukcesem przekonuje młodych, że tylko z Bogiem mogą żyć pełnią życia.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Alfabet życia

Alfabet życia

Naucz się języka, którym Bóg przemawia do współczesnego człowieka

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii