Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. | Zamknij |
Wydawcy
STROHM KEITH
978-83-7482-900-7
Nowy
2 Przedmiot egz.
Wśród tysięcy różnych opowieści odkryj tę naprawdę niezwykłą, która jako jedyna może dać Ci nowe życie
15,57 zł
22,90 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
-32%
Stan:
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Musisz wybrać co najmniej 1 sztuk tego produktu.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Autor | STROHM KEITH |
Rok wydania | 2018 |
Ilość stron | 150 |
Szerokość (mm) | 140 |
Wysokość (mm) | 200 |
Grzbiet (mm) | 10 |
Wymiary | 140 x 200 x 10 mm |
Oprawa | miękka |
Wydawca | ESPE |
Dlaczego ta opowieść jest wyjątkowa?
Po pierwsze, dlatego że zmieściła się w tak niepozornej książce, a zawiera w sobie to, czego nie są w stanie pomieścić wszystkie inne opowieści.
Po drugie, dlatego że składające się na jej fabułę wydarzenia nie należą do przeszłości, lecz wciąż tworzą naszą teraźniejszość.
O niezwykłości tej historii świadczy jednak przede wszystkim to, że nie sposób jej zapomnieć, bo na zawsze zapisuje się w duszy człowieka, napełnia go miłością i nieustannie uzdrawia to, co w nim poranione, ułomne i bolesne.
Diakon Keith Strohm podczas swej posługi zdał sobie sprawę, że wielu ludzi, nawet ochrzczonych, wciąż nie poznało Boga. Słyszeli jedynie strzępki relacji o Bożych dziełach, lecz nigdy nie przeżyli realnego spotkania z Jego miłością. W tej porywającej serce książce diakon Keith pragnie więc podzielić się z Tobą pełną opowieścią o Bogu, który stworzył nas z miłości, dał nam wolną wolę i nieustannie ratuje nas z tarapatów, w które wpadamy, nadużywając jej. Nie jest to zwykłe streszczenie znanych z Biblii historii, lecz pełne duchowego żaru zaproszenie na osobiste spotkanie z jej głównym bohaterem – Jezusem Chrystusem.
By przemienić swoje życie, nie wystarczy bowiem tylko czytać o Bogu. Trzeba Nim żyć. A zagłębiając się w tę niesamowitą historię Bożej miłości, masz szansę sam naprawdę jej doświadczyć!
Diakon Keith Strohm – były dyrektor Biura ds. Nowej Ewangelizacji Archidiecezji Chicago; ceniony kaznodzieja i katecheta, znany ze swego ogromnego zaangażowania w głoszenie Ewangelii. Współautor bestsellerowej książki Becoming a Parish of Intentional Disciples. Szczęśliwy mąż Debbie i ojciec Sienny.