Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Pełnia życia Michał Legan motyleksiążkowe.pl Zobacz większe

Pełnia życia

LEGAN MICHAŁ

978-83-8201-194-4

Nowy

ESPE

8 egz.

Medytacje z Kany Galilejskiej

Więcej szczegółów

20,33 zł

29,90 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką

-32%

Autor LEGAN MICHAŁ
Rok wydania 2023
Ilość stron 122
Szerokość (mm) 140
Wysokość (mm) 200
Grzbiet (mm) 6
Wymiary 140 x 200 x 6 mm
Oprawa miękka
Wydawca ESPE


Żyć pełnią życia to… żyć Ewangelią!
W tej książce ojciec Michał Legan proponuje duchową lekturę zapisanej w Ewangelii św. Jana opowieści o cudzie przemiany wody w wino, odczytując zawartą w niej receptę na życie prawdziwą pełnią życia. Opowiadanie o weselu w Kanie Galilejskiej objaśnia w kluczu rad ewangelicznych, które Jezus wskazał swoim uczniom jako drogę doskonałości. Ojciec Michał przekonuje, że podążanie tą drogą nie jest bynajmniej zarezerwowane dla osób konsekrowanych. Przeciwnie, rady ewangeliczne – zwłaszcza dziś, w XXI wieku – są aktualną, ciekawą i nieszablonową propozycją duchowości chrześcijańskiej dla wszystkich: niezależnie od stanu, wieku czy sposobu życia. Są wyzwaniem dla odważnych, które sprawia, że życie chrześcijanina – jak woda w Kanie Galilejskiej – staje się najlepszym winem, czyli osiąga swą pełnię.
Ta książka to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy chcą przeżywać swą wiarę twórczo i poza utartymi schematami!

O. Michał Legan OSPPE ukończył studia teologiczne, filmoznawcze i dziennikarskie. Jest wykładowcą na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie. Współpracował z Telewizją Kraków w redakcji programów katolickich i był rzecznikiem Jasnej Góry, a od roku 2022 jest szefem Redakcji Audycji Katolickich TVP. Rekolekcjonista i vloger, autor wideokomentarza do Ewangelii "Kilka słów o Słowie".

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Pełnia życia

Pełnia życia

Medytacje z Kany Galilejskiej

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii