Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. | Zamknij |
Wydawcy
SAROSIEK KRYSTYNA JOLANTA
978-83-67370-16-5
Nowy
50 Przedmiot egz.
Tomik poezji
21,42 zł
31,50 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
-32%
Stan:
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Musisz wybrać co najmniej 1 sztuk tego produktu.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Autor | SAROSIEK KRYSTYNA JOLANTA |
Rok wydania | 2023 |
Ilość stron | 120 |
Szerokość (mm) | 148 |
Wysokość (mm) | 210 |
Grzbiet (mm) | 5 |
Wymiary | 120 x 148 x 5 mm |
Oprawa | miękka |
Wydawca | GAJUS AGENCJA WYDAWNICZA |
Prezentowany zbiór wierszy zawiera wspomnienia z dzieciństwa i młodości w Łodzi, opowieść o dorosłym życiu autorki i bliskich w Białymstoku. Pozorny chaos w układzie wierszy jest zamierzony, aby nie znużyć czytelnika ciągłością czasu, tematyki i nastroju.
Autorka, z bibliotekarską przeszłością, jest absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego, od lat na emeryturze. Po pierwszych, szkolnych próbach poetyckich, po kilkudziesięciu latach, powróciła do pisania wierszy. Od 5 lat są publikowane na jednym z portali poetyckich.
Nazwa producenta | Paweł Wiśnik Agencja Wydawnicza |
Miasto | Gdańsk |
Ulica, numer domu i lokalu | Serdeczna 5/16 |
Kod pocztowy | 80-176 |
Kontakt mailowy | biuro@gajus.pl |
Kraj pochodzenia | Polska |