Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Plac zabaw Hanna Kalińska motyleksiazkowe.pl Zobacz większe

Plac zabaw

KALIŃSKA HANNA

978-83-963005-7-7

Nowy

GAJUS AGENCJA WYDAWNICZA

20 egz.

„Plac zabaw” to debiutancki tomik wierszy Hanny Kalińskiej, na który składa się 51 wierszy ujętych w dwa cykle: „Czuła gra” i „Gry pozostałe”.

Więcej szczegółów

14,70 zł

21,00 zł

-30%

Autor KALIŃSKA HANNA
Rok wydania 2022
Ilość stron 114
Szerokość (mm) 105
Wysokość (mm) 149
Grzbiet (mm) 7
Wymiary 105 x 149 x 7 mm
Oprawa miękka
Wydawca GAJUS AGENCJA WYDAWNICZA

„Hanna Kalińska (Anka Luberek), to kobieta której nie da się zaszufladkować. Osoba o wielu zainteresowaniach, wszechstronnie zdolna i bardzo wrażliwa. Kiedy trzeba, twardo broniąca swoich racji. Oddana bliskim, ceniąca sobie przyjaźń. Słowo jest dla niej przestrzenią nie tylko do wyrażania swoich myśli ale czymś ponadludzkim, nadającym życiu sens. Czymś do czego odnosi się z wielkim szacunkiem. Obce jest dla niej myślenie o poezji jako strefie w której można pisać cokolwiek byleby tylko ładnie. Życie wewnętrzne, nasza osobista ukryta baśń, domaga się szacunku dla słowa jeśli chce być czymś więcej niż politowania godnym ekshibicjonizmem. Również wnikliwa obserwacja życia codziennego potrzebuje umiejętnego posługiwania się słowem by przetrwać próbę czasu na kartkach papieru pośród nieustającej adoracji tandety. Poezja nie jest czymś irracjonalnym, poezja jest świętem słowa odbywającym się w przestrzeni logicznego, uważnego myślenia, empatii i czujnej wrażliwości. Doświadczenie poetyckie Hanny Kalińskiej – Anki Luberek, w piękny i dojrzały sposób to pokazuje”.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Plac zabaw

Plac zabaw

„Plac zabaw” to debiutancki tomik wierszy Hanny Kalińskiej, na który składa się 51 wierszy ujętych w dwa cykle: „Czuła gra” i „Gry pozostałe”.

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii