Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. | Zamknij |
Wydawcy
KAMIN ROBERT PAWEŁ
978-83-7720-515-0
Nowy
10 Przedmiot egz.
Wiersze zawarte w tym tomie, przepojone subtelną metaforyką, uczą czytelnika szczerej miłości do życia i świata. Autor, przebywając w niebiańskiej krainie natchnienia, połączył się z ideą piękna, harmonii i dobra.
17,00 zł
25,00 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
-32%
Stan:
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Musisz wybrać co najmniej 1 sztuk tego produktu.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Autor | KAMIN ROBERT PAWEŁ |
Rok wydania | 2021 |
Ilość stron | 110 |
Szerokość (mm) | 135 |
Wysokość (mm) | 197 |
Grzbiet (mm) | 15 |
Wymiary | 135 x 197 x 15 mm |
Oprawa | twarda |
Wydawca | PETRUS |
Labirynty stworzenia to wiersze, cechujące się dokładną melodycznością i klasycznym rymem, przez co stanowią swoiste kontinuum, nawiązujące do najpiękniejszych kart polskiej poezji. Robert Paweł Kamin (prawnik i filozof) zabiera czytelnika w podróż po zakamarkach ludzkiej duszy i odsłania Stwórcę zaklętego w pięknie przyrody. Po lekturze tych wierszy każdy pogłębi i ugruntuje swoją mądrość, a także pozwoli wytrysnąć uśpionemu źródłu szczęścia, które schowane jest w naszym sercu.