| Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. | Zamknij |
ŻÓRAWIŃSKA-GOŁOŚ MARZENA
978-83-65795-56-4
Nowy
5 Przedmiot egz.
O Warszawie powiedziano sporo, ale wciąż można odkryć w niej nierozpoznane zakamarki, które ustąpią pod językiem wrażliwego obserwatora. Monika Żórawińska-Gołoś chodzi, patrzy, wygląda przez okno i filtruje przeżywanie, aby za jakiś czas na jego podstawie skonstruować kilka sensualnych wersów.
11,56 zł
17,00 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
-32%
Stan:
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Musisz wybrać co najmniej 1 sztuk tego produktu.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Autor | ŻÓRAWIŃSKA-GOŁOŚ MARZENA |
| Rok wydania | 2019 |
| Ilość stron | 47 |
| Szerokość (mm) | 150 |
| Wysokość (mm) | 210 |
| Wymiary | 150 x 210 mm |
| Oprawa | miękka |
| Wydawca | MAMIKO |
O Warszawie powiedziano sporo, ale wciąż można odkryć w niej nierozpoznane zakamarki, które ustąpią pod językiem wrażliwego obserwatora. Monika Żórawińska-Gołoś chodzi, patrzy, wygląda przez okno i filtruje przeżywanie, aby za jakiś czas na jego podstawie skonstruować kilka sensualnych wersów. "Pokój z widokiem na Pałac Kultury" to tak naprawdę spojrzenie do wnętrza czułej postaci, która z miłością i ciekawością wstępuje w warszawskie mikroświaty, aby znaleźć w nich długo poszukiwane skarby. To poezja, którą można zabrać ze sobą na spacer!
| Nazwa producenta | Mamiko |
| Miasto | Mamiko |
| Ulica, numer domu i lokalu | Piastów 5/1 |
| Kod pocztowy | 57-400 |
| Kontakt mailowy | biuro@mamiko.pl |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Kraj produkcji | Polska |