Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. | Zamknij |
Wydawcy
ADAMOWICZ ANDREJ
978-83-64375-20-0
Nowy
17 Przedmiot egz.
Najlepszy debiut poetycki na Białorusi w 2012 roku. Jest to też pierwszy tomik poetycki Andrieja Adamowicza wydany w Polsce.
13,60 zł
20,00 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
-32%
Stan:
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Musisz wybrać co najmniej 1 sztuk tego produktu.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Autor | ADAMOWICZ ANDREJ |
Ilość stron | 88 |
Wymiary | 150 x 210 mm, okładka miękka |
Oprawa | miękka |
Wydawca | Warsztaty Kultury |
Wydawca | WARSZTATY KULTURY W LUBLINIE |
Andrej Adamowicz jest jednym z najciekawszych współczesnych białoruskich literatów. W 2012 roku za tomik Дзень паэзіі смерці дзень(„Dzień poezji śmierci dzień”) uhonorowany nagrodą za najlepszy debiut poetycki na Białorusi. Zwycięzca kilku konkursów dla młodych pisarzy i poetów, uczestnik licznych poetyckich festiwali. Poezje tłumaczone na język litewski, polski, rosyjski i ukraiński.
Nazwa producenta | Warsztaty Kultury w Lublinie |
Miasto | LUBLIN |
Ulica, numer domu i lokalu | UL.GRODZKA 5A |
Kod pocztowy | 20-112 |
Kontakt mailowy | sekretariat@warsztatykultury.pl |
Kraj pochodzenia | Polska |