Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Gwarki podarki Skrzynia dźwięków pełna Andrzej Janusz MIerzejewski motyleksiazkowe.pl Zobacz większe

Gwarki podarki Skrzynia dźwięków pełna

MIERZEJEWSKI ANDRZEJ JANUSZ

978-83-205-5826-5

Nowy

LSW

Seria: Słucham Powtarzam Koloruję

Więcej szczegółów

24,28 zł

35,70 zł

-32%

Stan: Ten produkt nie występuje w magazynie

Autor MIERZEJEWSKI ANDRZEJ JANUSZ
Rok wydania 2022
Ilość stron 28
Szerokość (mm) 170
Wysokość (mm) 240
Grzbiet (mm) 3
Wymiary 170 x 240 x 3 mm
Oprawa miękka
Wydawca LSW

Gwarki podarki: Skrzynia dźwięków pełna to piąta książeczka-kolorowanka z autorskiej serii SŁUCHAM POWTARZAM KOLORUJĘ przeznaczonej dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Celem cyklu jest towarzyszenie najmłodszemu odbiorcy w nawiązywaniu bliższego, bardziej dynamicznego kontaktu z utworem poetyckim – nie tylko w jego warstwie głosowej, werbalno-znaczeniowej, lecz również plastycznej, wzrokowo-emocjonalnej.

Taka forma poetyckiej inicjacji pozwala dziecku na pełniejsze przyswojenie tekstu – zarówno w sposób spontaniczny (poprzez wielokrotne słuchanie oraz powtarzanie wpadających w ucho fragmentów), jak też aktywizowany (poprzez kolorowanie samodzielnie wybranych ilustracji).

Obok szczególnej oprawy graficznej (kolorowanka), nawiązaniu przez najmłodszych pozasłownego, manualno-wizualnego kontaktu z wierszykiem służą ukryte w książeczce „zadania-zabawy”, takie jak dostrzeganie różnic między ilustracjami oraz stosowanie odpowiednich barw w rysunkach do kolorowania (ćwiczenie percepcji).

Z nadzieją, że Skrzynia dźwięków pełna spotka się z zainteresowaniem i życzliwym przyjęciem zarówno przez najmłodszych, jak i tych „nieco” starszych czytelników, jak zwykle

Życzymy wszystkim aktywnej (na fajery cztery) i kolorowej lektury!

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Gwarki podarki Skrzynia dźwięków pełna

Gwarki podarki Skrzynia dźwięków pełna

Seria: Słucham Powtarzam Koloruję

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii