Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Polski hip hop posiada wiele twarzy Zobacz większe

Polski hip hop posiada wiele twarzy

SADI&GRAF

978-83-8159-021-1

Nowy

POLIGRAF

41 egz.

Książka Polski hip hop posiada wiele twarzy (wydanie trzecie) to najbardziej wiarygodny zbiór informacji na temat początków kultury hip-hop w Polsce i nie tylko.

Więcej szczegółów

53,72 zł

79,00 zł

-32%

Autor SADI&GRAF
Rok wydania 2020. Wyd. 3
Ilość stron 448
Wymiary 155 x 215 mm
Oprawa twarda
Wydawca POLIGRAF

Książka Polski hip hop posiada wiele twarzy (wydanie trzecie) to najbardziej wiarygodny zbiór informacji na temat początków kultury hip-hop w Polsce i nie tylko. Publikacja bezdyskusyjnie stanowi fundamentalną część historii hip-hopu w Polsce chronologicznie opisując narodziny wszystkich czterech podstawowych form artystycznych kultury hip-hop na polskim podwórku, które były aktywnie tworzone i rozpowszechniane przez wielu polskich pionierów pojawiających się w poszczególnych rozdziałach. Książka zawiera unikalne zdjęcia plakatów kluczowych pierwszych polskich hip-hopowych imprez, a także zdjęcia pionierów pochądzących z róznych miast oraz ich wspomnienia, a także jedyny w swoim rodzaju wywiad bez cenzury przeprowadzowny z Liroy’em wyłącznie dla niniejszej publikacji. Polski hip-hop posiada wiele twarzy wyjaśnia również znaczenie hip-hopu jako subkultury, jego idee oraz wartości z tym związane, pozwalając wyjść z obszaru stereotypów dotyczących tej kultury. W książce umieszczono rozdział bonusowy opisując w nim ekspansję i potęgę największej i najbardziej szanowanej na świecie w latach 80. i 90. hip-hopowej organizacji Universal Zulu Nation będącej przez ponad dwie pierwsze dekady hip-hopu międzynarodowym wyznacznikiem prawdziwego wizerunku kultury hip-hop jako całości. W książce został opisany również jej upadek, który miał miejsce na początku lat milenijnych. Piewszy raz w historii kultury hip-hop został przedstawiony w detalach przemilczany przez światowe media prawdziwy obraz tej organizacji oraz jej głębsza dla wielu osób „tajemnicza” filozofia, którą zrozumieją indywidualni odbiorcy. Dla fanów dobrego rapu publikacja zawiera album CD: Zibbster – „90’s Baby”. Polski hip hop posiada wiele twarzy to klasyk gatunku, to polska hip-hopowa świadomość dla prawdziwych hip-hop heads i nie tylko, oferująca szczerość, prawdziwość i wiarygodność przekazanych informacji oraz autorską, tematyczną dawkę innej wiedzy. Wiedzy bez cenzury opartej na faktach, której wielu dziennikarzy nie posiada.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Polski hip hop posiada wiele twarzy

Polski hip hop posiada wiele twarzy

Książka Polski hip hop posiada wiele twarzy (wydanie trzecie) to najbardziej wiarygodny zbiór informacji na temat początków kultury hip-hop w Polsce i nie tylko.

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii