Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

NEWSLETTER

Okiem szeroko otwartym na zdrowie Zobacz większe

Okiem szeroko otwartym na zdrowie

DR N. MED. PLECH AGATA

978-83-953527-1-3

Nowy

VISMED

99 egz.

W obliczu nowych wyzwań

Więcej szczegółów

48,93 zł

69,90 zł

-30%

Autor DR N. MED. PLECH AGATA
Rok wydania 2022
Ilość stron 180
Szerokość (mm) 160
Wysokość (mm) 238
Grzbiet (mm) 13
Wymiary 160 x 238 x 13 mm
Oprawa miękka ze skrzydełkami
Wydawca VISMED

Gdyby ktoś kiedyś wynalazł lek przywracający lub naprawiający wzrok stałby się najbogatszym człowiekiem w historii... i zapewne doprowadziłby producentów okularów do bankructwa. Niestety nie zanosi się na to. Nie będzie w najbliższych kilkudziesięciu latach ani cudownych kropelek, ani tabletek, ani nawet bolesnych zastrzyków, które by przywróciły elastyczność soczewki oka i akomodację taką, jak przy "sokolim wzroku" w młodzieńczych latach, ani też nieskazitelną przejrzystość białek soczewki czy ciała szklistego.

Tzw. stres oksydacyjny to proces wieloletni, który można spowolnić dbając o siebie od najmłodszych lat, ale trudno cofnąć na starość.

Również najlepsze nawet leczenie "przegapionej, nierozpoznanej kilka lat temu" cukrzycy, czy to najnowszymi doustnymi tabletkami czy zastrzykami z insuliną, nie naprawi szkód poczynionych przez ta chorobę w siatkówce oka.

Jest jednak światełko w tunelu. Trzeba tylko zacząć dbać o swoje oczy od maleńkości, od młodości. Jedząc to, co pomaga oczom, unikając tego, co szkodzi. Prowadząc tzw. zdrowy także dla oczu styl życia, korzystając z oczu rozważnie, umiejętnie, oszczędnie, by wystarczyły do samego końca. Kto czyta nie błądzi!Kto przeczyta tę książkę zobaczy na własne oczy, że można i trzeba od młodych lat dbać o wzrok i słuchać okulistów.

Szkoda, że Pani Dr Agata Plech dopiero teraz napisała tę książkę. Ona powinna byc dostępna wiele lat temu!

Kup, przeczytaj, nie spóźnij się, zachowaj dobry wzrok od młodości po kres horyzontu zdarzeń.
Dr Mirosław Mastej
www.mastej.pl

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Okiem szeroko otwartym na zdrowie

Okiem szeroko otwartym na zdrowie

W obliczu nowych wyzwań

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii