Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. | Zamknij |
Wydawcy
SENDERSKI M.E.
978-83-924849-6-7
Nowy
1 Przedmiot egz.
Książka ta jest skierowana do wszystkich, którzy mają lub mogą mieć różnego rodzaju dolegliwości związane z funkcjonowaniem układu moczowo-płciowego – poczynając od niewielkich niedyspozycji, a kończąc na poważnych schorzeniach.
13,57 zł
19,95 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
-32%
Stan:
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Musisz wybrać co najmniej 1 sztuk tego produktu.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Autor | SENDERSKI M.E. |
Rok wydania | 2014 |
Ilość stron | 446 |
Wymiary | 165x235 mm |
Oprawa | miękka |
Wydawca | SENDERSKI MATEUSZ |
Książka ta jest skierowana do wszystkich, którzy mają lub mogą mieć różnego rodzaju dolegliwości związane z funkcjonowaniem układu moczowo-płciowego – poczynając od niewielkich niedyspozycji, a kończąc na poważnych schorzeniach. Pomyślana została jako książka zawierająca praktyczne wskazówki, jakimi roślinami leczniczymi i ich przetworami można zapobiegać powstawaniu określonych dolegliwości, a w przypadku wystąpienia schorzeń – jak je leczyć.