Brak produktów
Książka ta jest skierowana do wszystkich, którzy mają lub mogą mieć różnego rodzaju dolegliwości związane z funkcjonowaniem układu moczowo-płciowego – poczynając od niewielkich niedyspozycji, a kończąc na poważnych schorzeniach.
Książka ta skierowana jest do wszystkich tych z Państwa, którzy mają lub mogą mieć różnego rodzaju schorzenia związane z funkcjonowaniem układu mięśniowo-kostnego, poczynając od niewielkich dolegliwości jak kurcze mięśni, nerwobóle, a kończąc na poważnych schorzeniach takich jak artretyzm, reumatyzm czy zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa lub inne choroby stawów.
Książka skierowana jest do tych wszystkich z Państwa, którzy mają lub mogą mieć różnego rodzaju dolegliwości związane z pracą serca i chorobami układu krążenia. Choroby układu krążenia to poważny problem współczesnej medycyny.