Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Miałem trochę szczęścia w życiu. Wspomnienia dziewięćdziesięcioletniego chirurga Zobacz większe

Miałem trochę szczęścia w życiu. Wspomnienia dziewięćdziesięcioletniego chirurga

PIECUCH TELESFOR

9788396120687

Nowy

ROSTER

PREMIERA 01.03.2023!!!

Więcej szczegółów

40,12 zł

59,00 zł

-32%

Stan: Ten produkt nie występuje w magazynie

Autor PIECUCH TELESFOR
Rok wydania 2023
Ilość stron 473
Oprawa miękka
Wydawca ROSTER

Książka jest autobiografią 93-letniego pułkownika w stanie spoczynku, profesora nauk medycznych, chirurga, Telesfora Piecucha. Ta sporej objętości praca opisuje życie autora od czasów przedwojennych, poprzez zawieruchę wojenną i powojenną, aż do roku 2022.
Czerpiąc z przebogatej skarbnicy pamięci autora książka jest kopalnią wspomnień, zarówno z czasów dzieciństwa, okresu dorosłości, życia zawodowego i naukowego, jak również stanowi dokument rozwoju medycyny od czasów powojennych do współczesności.
Autor w pasjonujący sposób opisuje przebieg kształcenia i specjalizacji lekarzy po drugiej wojnie światowej. W niezwykle zajmującej części medycznej obszernie opisuje metody przeprowadzania operacji z zakresu chirurgii ogólnej, torakochirurgii i chirurgii naczyniowej w drugiej połowie dwudziestego wieku.
Książka ta może być ciekawym doświadczeniem dla czytelniczek i czytelników, zarówno jako nietuzinkowa biografia, jak i źródło wiedzy o rozwoju medycyny, głównie chirurgii.
Autobiografia, zilustrowana licznymi zdjęciami, zawiera wiele smaczków z życia codziennego, prywatnego, jak i zawodowego. Bez wątpienia znajdzie ona spore grono odbiorców, których pasją są biografie ludzi o ciekawym życiorysie urodzonych przed drugą wojną światową.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Miałem trochę szczęścia w życiu. Wspomnienia dziewięćdziesięcioletniego chirurga

Miałem trochę szczęścia w życiu. Wspomnienia dziewięćdziesięcioletniego chirurga

PREMIERA 01.03.2023!!!

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii