Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

NEWSLETTER

Janusz Korczak. Teksty wybrane Zobacz większe

Janusz Korczak. Teksty wybrane

KORCZAK JANUSZ

9788395386282

Nowy

PISZMY PO KSIĄŻKACH

WKRÓTCE PREMIERA!!!

Więcej szczegółów

20,23 zł

28,90 zł

-30%

Stan: Ten produkt nie występuje w magazynie

Autor KORCZAK JANUSZ
Rok wydania 2021
Ilość stron 214
Szerokość (mm) 148
Wysokość (mm) 210
Grzbiet (mm) 148 x 210 mm
Wydawca PISZMY PO KSIĄŻKACH

Niniejszy wybór tekstów prezentuje prace jednego z czołowych przedstawicieli polskiej myśli pedagogicznej, Janusza Korczaka. To wstęp pozwalający poznać najważniejsze poglądy i metody wychowawcze autora-innowatora. Tom przygotowaliśmy z myślą o nauczycielach, wychowawcach i wszystkich pozostałych zainteresowanych edukacją. W zbiorze znalazły się między innymi: „Prawo dziecka do szacunku”, „O gazetce szkolnej”, „Samorząd w szkole”, fragmenty cyklu „Jak kochać dziecko” oraz fragmenty „Momentów wychowawczych”. Teksty te stanowią nieocenione źródło inspiracji w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Nazwa wydawnictwa – Piszmy po książkach – nawiązuje do kiedyś powszechnej, a dziś zaniechanej praktyki pisania po książkach. Wyobraźcie sobie, że kiedyś w dobrym tonie było podarować znajomemu popisaną książkę! Praktyka ta pozwala na aktywne czytanie – zaznaczanie ważnych fragmentów, komentowanie tego, co przykuło naszą uwagę, wyrażanie zgody lub dezaprobaty, a wszystko to przekłada się na lepsze zrozumienie i zapamiętanie tekstu.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Janusz Korczak. Teksty wybrane

Janusz Korczak. Teksty wybrane

WKRÓTCE PREMIERA!!!

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii