Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. | Zamknij |
Wydawcy
TARNOWSKA MARIA
978-83-7565-232-1
Nowy
3 Przedmiot egz.
„Przyszłość pokaże...” to pełne życiowej mądrości wspomnienia hrabiny Tarnowskiej o czasach minionych bezpowrotnie, ale nie straconych, to opowieść, która snuje się cicho i ostrożnie, ale zapada w pamięć i duszę Czytelnika.
30,53 zł
44,90 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
-32%
Stan:
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Musisz wybrać co najmniej 1 sztuk tego produktu.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Autor | TARNOWSKA MARIA |
Rok wydania | 2012 |
Ilość stron | 296 |
Wymiary | 155 x 210 mm |
Oprawa | twarda |
Wydawca | LTW |
Maria z Czetwertyńskich Adamowa hr. Tarnowska jako żona dyplomaty towarzyszyła mężowi w podróżach zagranicznych i spotkaniach z władcami państw i osobistościami świata polityki początków XX wieku, a jakiś czas później jako polska negocjatorka uczestniczyła w rozmowach kapitulacyjnych Powstania Warszawskiego. „Przyszłość pokaże...”to pełne życiowej mądrości wspomnienia hrabiny Tarnowskiej o czasach minionych bezpowrotnie, ale nie straconych, to opowieść, która snuje się cicho i ostrożnie, ale zapada w pamięć i duszę Czytelnika.
Nazwa producenta | Wydawnictwo LTW |
Miasto | Łomianki |
Ulica, numer domu i lokalu | Rtm. W. Pileckiego 9, Dziekanów Leśny |
Kod pocztowy | 05-092 |
Kontakt mailowy | wyd@ltw.com.pl |
Kraj pochodzenia | Polska |