Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Dusza materii Marlene Nobre motyleksiązkowe.pl Zobacz większe

Dusza materii

NOBRE MARLENE

978-83-62402-32-8

Nowy

OFICYNA WYDAWNICZA RIVAIL

12 egz.

Zbiór wykładów

Więcej szczegółów

21,76 zł

32,00 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką

-32%

Autor NOBRE MARLENE
Rok wydania 2013
Ilość stron 132
Szerokość (mm) 147
Wysokość (mm) 210
Grzbiet (mm) 13
Wymiary 147 x 210 x 13 mm
Oprawa miękka
Wydawca OFICYNA WYDAWNICZA RIVAIL

Dusza materii to zbiór wykładów dr Marlene Nobre, przewodniczącej Międzynarodowego Stowarzyszenia Lekarzy-Spirytystów. Autorka od wielu lat aktywnie działa na rzecz propagowania nowatorskiego spojrzenia na medycynę, które uwzględnia szeroko pojęty aspekt duchowości i wychodzi naprzeciw najnowszym odkryciom naukowym w dziedzinie badania reinkarnacji, istnienia życia po śmierci i wpływu naszych myśli na stan zdrowia.

Książka porusza ważne tematy dla medycyny spirytystycznej odwołującej się do zasad skodyfikowanych w dziełach Allana Kardeca. Autorka wzbogaca nauki kodyfikatora spirytyzmu o nowe przekazy otrzymane mediumicznie, zwłaszcza za pośrednictwem znanego brazylijskiego medium Francisco Cândido Xaviera. Dr Marlene Nobre omawia między innymi nowy paradygmat medyczno-spirytystyczny, koncepcję ciała duchowego odgrywającego istotną rolę w procesach chorobotwórczych i ewolucji, a także tematykę bioetyki i klonowania.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Dusza materii

Dusza materii

Zbiór wykładów

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii