Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Antyduchowość 2 Igor Witkowski motyleksiazkowe.pl Zobacz większe

Antyduchowość 2

WITKOWSKI IGOR

978-83-961730-5-8

Nowy

WIS 2

156 egz.

Przestroga przed nawrotem miłości niszczącej

Więcej szczegółów

44,78 zł

68,90 zł

-35%

Autor WITKOWSKI IGOR
Rok wydania 2022
Ilość stron 232
Szerokość (mm) 172
Wysokość (mm) 241
Grzbiet (mm) 18
Wymiary 172 x 241 x 18 mm
Oprawa twarda
Wydawca WIS 2

Książka ta kontynuuje opis osiemnastowiecznych patologii kościelnych, choć głównym tematem są patologie psychiki ludzi (miłości), bo naprawdę to one tworzyły zapotrzebowanie, jakie Kościół swymi osobliwymi praktykami jedynie realizował. Książka nosi podtytuł "Przestroga przed nawrotem miłości niszczącej". Podobnie jak „Nieznana historia ewolucji miłości”, jest to opis całkiem sporego „sektora” dziejów ludzkości, który jest kompletnie pomijany przez naukę – przez wszystkich. Jest tak dlatego, że w ogóle nie pasuje do tego, jak wyobrażano sobie dotychczas rozwój ludzkości. Ponieważ jest to niepojęte, to pozostaje białą plamą bez względu na swą skalę i wagę.

Ujawnienie patologii tyleż szokujących, co powszechnych, najlepiej jednak pokazuje co blokuje rozwój ludzkości, a ujrzenie przy okazji co blokuje widzenie takich odsłon historii przez naukę, przenosi cały problem w realia obecnych przemian. Uświadomienie sobie takich blokad percepcyjnych jest bowiem warunkiem wyjścia z pułapek, jakie ludzkość wytworzyła i jakie ją wkrótce przerażą.

Jest to jednak książka, którą da się czytać – jest podobną HISTORIĄ SENSACYJNĄ, jak pierwszy tom, tyle że część powieściowa zajmuje tu dwie trzecie całości, a suplementy faktograficzne są dwa i bibliografia jest kilkukrotnie dłuższa. „Współczynnik nowości” przedstawionych informacji jest też wyższy niż w przypadku pierwszej części, więc zapewne więcej osób przedstawione fakty zaskoczą.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Antyduchowość 2

Antyduchowość 2

Przestroga przed nawrotem miłości niszczącej

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii