Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

NEWSLETTER

Przebudzenie łaski Zobacz większe

Przebudzenie łaski

SWINDOLL CHARLES R.

978-83-61097-86-0

Nowy

AETOS MEDIA

50 egz.

Od wiary w łaskę do życia nią na co dzień. 

Więcej szczegółów

27,93 zł

39,90 zł

-30%

Autor SWINDOLL CHARLES R.
Rok wydania 2021
Ilość stron 352
Szerokość (mm) 159
Wysokość (mm) 233
Wymiary 159 x 233 x 33 mm
Oprawa twarda z obwolutą
Wydawca AETOS MEDIA

Przebudzenie łaski to najważniejsza książka cenionego autora i kaznodziei Charlesa R. Swindolla. Wielokrotnie wznawiana w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat, weszła na stałe do kanonu współczesnej literatury chrześcijańskiej. Prezentujemy ją po raz pierwszy polskiemu czytelnikowi z nadzieją, że ponadczasowe przesłanie zawarte na tych stronach zainspiruje nowe pokolenie chrześcijan w naszym kraju do odważnego podążania drogą łaski i wolności w wierze.

Charles R. Swindoll jest założycielem oraz pastorem i nauczycielem w Stonebriar Community Church we Frisco w Teksasie. Grono jego odbiorców jest jednak znacznie szersze niż wspólnota lokalnego kościoła. Insight for Living, program radiowy z jego rozważaniami biblijnymi, jest emitowany w ponad 2000 stacji radiowych na wszystkich kontynentach. Szeroko zakrojona posługa Chucka Swindolla inspiruje czytelników i słuchaczy na całym świecie, a jego przywództwo jako rektora, a obecnie kanclerza Seminarium Teologicznego w Dallas, pomogło wyposażyć nowe pokolenie chrześcijan do aktywnego zaangażowania w kościele i świecie. Chuck i jego żona, Cynthia – partnerka w życiu i służbie od ponad sześćdziesięciu lat – mają czworo dorosłych dzieci, dziesięcioro wnuków i sześcioro prawnuków.Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Przebudzenie łaski

Przebudzenie łaski

Od wiary w łaskę do życia nią na co dzień. 

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii